הַפְעֵל/בָּטֵל נִוּוּט בְּאֶמְצָעוּת מִקְלֶדֶת אֵזוֹר תֹּכֶן מֶרְכָּזִי פַּאנֶל נְגִישׁוּת אִיפּוּס נְגִישׁוּת מַפַּת אֲתָר
שרית זהבי- סוזי שינוי | התפתחות | פריצות דרך

אודותיי

היי,
נעים להכיר,

אני מאמנת אישית, מנתחת טיפוסי אישיות, יועצת זוגית ומנחה של קורסים בתחום פיתוח מודעות גבוהה, התפתחות אישית וניהול משאבי חיים. 

אני בעלת תואר ראשון בהצטיינות במדעי החברה, פסיכולוגיה וסוציולוגיה, בהתמחות בתקשורת. במשך 15 שנה שימשתי כעיתונאית ועסקתי במגוון תפקידי כתיבה ועריכה בעיתונות הכתובה וברדיו (רשת שוקן, רשת ידיעות תקשורת ועוד). 

תמיד הייתה לי יכולת טבעית ומובנית לייעץ לאנשים, להצמיח אותם ולאתר יחד איתם מוקשים שונים בחייהם. כשהרגשתי מיצוי בתחום העיתונות, היה לי ברור שהדבר הבא הגדול עבורי הוא תחום ההתפתחות האישית ושינוי המודעות.

בשנת 2007 יצאתי לדרך חדשה של לימודים בלתי פוסקים (שלא פסקו עד היום). למדתי אימון בבית ספר למאמנים וקורסים והכשרות בתחום המודעות ופיתוח החשיבה. שימשתי כרכזת קהילת מאמנים בבית הספר לאימון וכמלווה מקצועית של מאמנים בתחילת דרכם המקצועית. המשכתי למגוון לימודי תודעה העוסקים בחיבור בין הרוח לחומר, בניהול אנרגטי של משאבי החיים ובניתוח האישיותי של האדם. כמו כן, אני בוגרת לימודי ייעוץ זוגי וליווי תהליכי פרידה ומוסמכת מטעם האגודה הישראלית לייעוץ זוגי ומשפחתי.

בשנת 2011 הקמתי את מגזין “קפה” המציג תכנים חדשניים ותפיסות פורצות דרך בכל תחומי החיים. המגזין נולד בעקבות הרצון לעזור לבני האדם לחולל שינוי בחייהם, להגמיש את מסגרות החשיבה שלהם, לזהות את הכוח הפנימי והאמיתי הקיים בתוכם ולהתחבר לעולם החדש והדינמי. העולם החדש שבו אנחנו חיים הוא אוטוסטרדה מהירה של שינויים, חדשנות והתפתחות מואצת, וכדי להעלות על האוטוסטרדה הזו בצורה מאוזנת ומקדמת אנחנו נדרשים לצורות חשיבה חדשות ולכלים עדכניים.

זה 15 שנה אני מלווה אנשים בתהליכי שינוי אישיים, מלווה זוגות בריפוי ובניית העולם הזוגי שלהם, מלמדת ידע וכלים פרקטיים בתחום פיתוח מודעות וגמישות מחשבתית ומרצה על שני נושאים אהובים עליי מאוד: זיהוי האישיות של האדם” (ההרצאה “קיר טיפוס”) ודור העתיד-הילדים שלנו (ההרצאה “כשדור ה-Z הגיע לעשות לנו בית ספר”).

המשמעות הגדולה עבורי מכל מה שאני עוסקת בו היא לראות את האנשים הלכה למעשה מגמישים את חשיבתם על עצמם ועולמם, עולים על מסלול ההתפתחות האישית ופורצים דרך בחייהם. בין אם זה לחוד ובין אם זה ביחד.

שרית זהבי- סוזי שינוי | התפתחות | פריצות דרך

שרית זהבי סוזי

שינוי | התפתחות | פריצת דרך

מנחת קורסים וסדנאות בנושאי פיתוח האדם בעולם המשתנה, הרחבת המודעות וגמישות מחשבתית. 
מאמנת מנטאלית להתפתחות אישית וצמיחה בתחומי החיים השונים. 
מרצה על ארבעת הטיפוסים שמאפיינים את בני האדם ועל דור ה-Z. 
מייסדת מגזין CAFE – הווה. עתיד. אנשים. 

  • מאמנת אישית ומלווה תהליכי שינוי וריפוי אישיים 
  • מנתחת טיפוסי אישיות
  • יועצת זוגית
  • מנחת קורסים וסדנאות בתחום פיתוח מודעות גבוהה וגמישות מחשבתית