הַפְעֵל/בָּטֵל נִוּוּט בְּאֶמְצָעוּת מִקְלֶדֶת אֵזוֹר תֹּכֶן מֶרְכָּזִי פַּאנֶל נְגִישׁוּת אִיפּוּס נְגִישׁוּת מַפַּת אֲתָר
יעוץ זוגי

יעוץ זוגי

במסגרת עבודתי כיועצת זוגית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לייעוץ זוגי ומשפחתי, אני מלווה זוגות אשר נתונים במשבר בנקודות התפתחות וזמן שונות בחייהם וזוגות אשר מעוניינים לרפא ולהצמיח את המבנה הזוגי שלהם.

אין דרך אחרת מלבד השקעה אמיתית כדי לקחת את המבנה האנושי-מאתגר-מורכב הזה שנקרא ‘זוגיות’ ולהפוך אותו למסגרת של כוח ולא של עול. של כר להתפתחות ולא כר להתרסקות. של חיבור חזק ולא נפרדות גסה.

זוגיות היא לא חלום עטוף בצלופן. היא ישות שמתקיימת במציאות לא סטטית שעוברת דרך שלל גוונים אפורים, דהויים, שחורים, בהירים וצבעוניים. הזוגיות היא מבנה בינאישי שכולל בתוכו מגוון אגפים, מחלקות ותפקידים (הורות, משפחה, קריירה, תקשורת, אינטימיות, מיניות, קירבה, כלכלה, פונקציונליות וכו’). אין נוסחה אחת כוללת לעסק הגדול והמשמעותי הזה. זו תמיד תמיד זוגיות בהתאמה אישית. כל זוג וזוגיותו.

הזוגיות מטבעה עלולה לפגוש במהלך חייה מגוון משברים, טלטלות ושינויים בלתי צפויים. זוגיות שהופכת להורות, התמודדויות כלכליות, תקשורת לקויה, קונפליקטים בין ניגודים, אינטנסיביות של החיים, שחיקה ועוד.  

בתהליך עמוק ובלתי מתפשר של חקירה אמיתית, זיהוי אותנטי אינדיווידואלי וזוגי, איתור זהיר ומדויק של בעיות ומכשולים וחשיפה מרגשת של תובנות ופתרונות – בני הזוג הופכים לרבי חובלים שמובילים את ספינתם לחוף מבטחים.

אין דרך אחרת כשרוצים לחיות לאורך זמן באופן שהוא נכון, מיטיב ומצמיח ביחד.

לרצות זו רק התחלה. כל אחד או שניים יכולים בקלות לרצות. רצון לא דורש מאמץ והשקעה.

לעבוד ולהיות מכוונים ומכווננים לזה – זה הסיפור האמיתי.

ואני זו שנכנסת איתם לסיפור הזה.

ואני גם זו שמנצחת יחד איתם.

שרית זהבי- סוזי שינוי | התפתחות | פריצות דרך

שרית זהבי סוזי

שינוי | התפתחות | פריצת דרך

מנחת קורסים וסדנאות בנושאי פיתוח האדם בעולם המשתנה, הרחבת המודעות וגמישות מחשבתית. 
מאמנת מנטאלית להתפתחות אישית וצמיחה בתחומי החיים השונים. 
מרצה על ארבעת הטיפוסים שמאפיינים את בני האדם ועל דור ה-Z. 
מייסדת מגזין CAFE – הווה. עתיד. אנשים. 

  • מאמנת אישית ומלווה תהליכי שינוי וריפוי אישיים 
  • מנתחת טיפוסי אישיות
  • יועצת זוגית
  • מנחת קורסים וסדנאות בתחום פיתוח מודעות גבוהה וגמישות מחשבתית