הַפְעֵל/בָּטֵל נִוּוּט בְּאֶמְצָעוּת מִקְלֶדֶת אֵזוֹר תֹּכֶן מֶרְכָּזִי פַּאנֶל נְגִישׁוּת אִיפּוּס נְגִישׁוּת רֹאשׁ אֲתָר תַּפְרִיט אֲתָר סְגִיר אֲתָר מַפַּת אֲתָר
יעוץ אישי

יעוץ אישי

כשאדם מגלה ומבין מי הוא, מה סל היכולות שלו ומה החלקים החזקים הטמונים בו -הוא יודע מה לעשות עם כל אלה. החסמים והמעכבים לסוגיהם השונים מתחילים לזוז הצידה ומפנים את מקומם לשינוי, צמיחה והגשמה.

במסגרת תהליך הייעוץ האישי, באמצעות ידע רב ופרקטיקה נרחבת, אני מלווה אנשים למטרות שינוי, התפתחות ופריצות דרך במגוון תחומי חייהם. התהליך מעלה עבור המיועצים מניפה רחבה של הבנות ותובנות לגבי עצמם, מבנה אישיותם, אסטרטגיות החשיבה ודרכי הפעולה שלהם. יחד איתי הם מזהים את נקודות הכוח והחוזקה שלהם ובמקביל את נקודות התורפה שקיימות בהם. הזיהוי מוביל את המיועץ להבין מי הוא מנקודות מבט רחבות, גמישות וגבוהות ומה אפשרי עבורו על מנת לקדם את עצמו במגוון תחומי החיים.

שינוי אינו דבר של מה בכך. הוא דורש תהליכיות נכונה, קצב שמותאם אישית והקשבה מאוד מזוקקת למיועץ על כל הרבדים והניואנסים שעולים ממנו. תהליך של יעוץ אישי משתנה מאדם לאדם והוא מותאם לאישיותו ולרצונותיו. לכן, זו יכולה להיות פגישה אחת שתעשה את פריצת הדרך המיוחלת ומנגד זו יכולה להיות סדרת פגישות שתוביל שלב שלב את המיועץ למקומות חדשים.

המכנה המשותף לכל האנשים שמגיעים אליי הוא הרצון להיות הגירסה המיטבית של עצמם.
השאיפה שלי היא לעזור להם לגלות אותה ולחתור להפעיל אותה הלכה למעשה.

שרית זהבי- סוזי שינוי | התפתחות | פריצות דרך

שרית זהבי סוזי

שינוי | התפתחות | פריצת דרך

מנחת קורסים וסדנאות בנושאי פיתוח האדם בעולם המשתנה, הרחבת המודעות וגמישות מחשבתית. 
מאמנת מנטאלית להתפתחות אישית וצמיחה בתחומי החיים השונים. 
מרצה על ארבעת הטיפוסים שמאפיינים את בני האדם ועל דור ה-Z. 
מייסדת מגזין CAFE – הווה. עתיד. אנשים.