הַפְעֵל/בָּטֵל נִוּוּט בְּאֶמְצָעוּת מִקְלֶדֶת אֵזוֹר תֹּכֶן מֶרְכָּזִי פַּאנֶל נְגִישׁוּת אִיפּוּס נְגִישׁוּת מַפַּת אֲתָר
חוויות אישיות

חוויות אישיות

אייקון
אייקון

“שרית היא המנטורית, המנחה והמלווה לכל החיים. כבר בשיחת הטלפון הראשונה שלנו הרגשתי שסוף סוף אני מדברת עם מישהי ששואלת אותי את השאלות הנכונות, רואה אותי ומאירה לי את הדרך. קורס תודעת העל עזר לי להבין למה אני מי שאני, מי זאת המשפחה שלי, ומה הייעוד שלי בחיים. הקורס בהנחיית שרית המדהימה דייק אותי ואת הדרך שלי וגרם להיות להיות אישה, אמא ואדם הרבה יותר טוב! תודה על הכל.”

גל
אייקון
אייקון

לכל אחד יש תסריט אבל לא כולנו יודעים מה טוב לנו ומה כדאי/ שווה לנו לבחור, או איך לחשוב נכון, לטובתי.

לשמחתי הרבה,  את שרית אני מכירה מזה כ-4 שנים

אין מה להשוות את צורת החשיבה שלי, היחס שלי כלפי סיטואציות, ההתמודדות שלי עם כל מיני מצבים שהחיים מזמנים לי- היום מול מי שהייתי בייעוץ הראשון אצל שרית.

בזכות שרית עברתי דרך של התפתחות אישית מעניינת ומקדמת. הצלחתי להגמיש ולשנות אצלי צורות חשיבה כלפיי וכלפיי סביבותי, להחליף דפוסי חשיבה ש’תקעו’ או עיכבו אותי בכל תחומי החיים לדפוסי חשיבה שמקדמים אותי וגורמים לי להתפתח, התפתחות אישית.  הצלחתי להבין את מע’ ההפעלה שלי, מה נכון לי ומה פחות ובעיקר ‘איך לחשוב נכון’.

שרית הצליחה לנקות את ה’ערפל’ מדברים ש’שברתי את הראש’ ולא הצלחתי להבין שקורים בחיי ו’הפילה’ אצלי לא מעט אסימונים – ששינו אצלי דפוסי מחשבה.

לפני כל החלטה או צומת – שרית היא הכתובת שלי.

הילה
אייקון
אייקון

“למדתי מי אני. הידע פתח עבורי עולם חדש, חיים חדשים של הבנה מעמיקה עם עצמי. מה זה לחיות חיים שלמים ללא ידיעה מה ומי אני? באמת מה טוב לי? מה לוקח ממני אנרגיות? ממה להיזהר? מה מדליק אותי?

אני לומדת דרך הקורס לנהל תהליכים, להבין מדוע פעלתי כמו שפעלתי, איך זה שירת אותי, מה זה תרם לי, האם אני פועלת מהמקום הנכון לי. אני לוקחת אחריות על המחשבות שלי ולומדת לשים לב לאיך אני חושבת.

הבנות חשובות מאוד. הבנות משנות חיים.

הידע של תודעת על קיים עבורי כעוגן ואני לומדת כל הזמן.

מילים לא יוכלו להעביר את התודה שאני רוצה לומר לשרית, על שראתה בי את הרצון לדעת ואת המבט בעיניים שלה שהבין שהרצון שלי לא חי נכון.

אני לא יכולה לראות אותי חיה ללא הידע שהיא מעבירה לי. אוהבת ולומדת עוד…”.

כרמית
אייקון
אייקון

“ככל שאני מבינה יותר, אני מתנהלת בעולם מתוך דיוק פנימי וביטחון עצמי. המידעים של תודעת על פותחים לי דלתות אל עולם הסיבות שמניעות את הבחירות שלי בעולם. הבנות אלו הן שיוצרות מציאות חדשה עבורי, מדויקת לי של חיים מתוך הבנה ושליטה ולא חיים מתוך קרבנות והישרדות.

שרית יודעת להנגיש לנו את המיידעים בצורה ברורה, מובנת עם המון תשוקה ותשומת לב לכל אחד מתלמידיה. בזכות הרגישות הגבוהה של שרית והידע הרחב שיש לה, היא מבינה אותי ועוזרת לי להתוודע למי אני באמת. הליווי האישי שלה מביא לי המון תמיכה ותנופה אדירה ליישם את מיידעי תודעת על, במטרה לפרוץ מסגרות חשיבה ישנות אל עבר הגשמות חדשות.

יש דבר מופלא יותר מזה?”

סטלה
אייקון
אייקון

“זהו הידע הגבוה ביותר שנחשפתי אליו ב 20 שנות החיפוש שלי אחר תשובות לשאלות שרבים מאיתנו שואלים את עצמם – מה מטרת קיומי? למה דברים קורים כמו שהם קורים? האם יש לי שליטה על חיי או שמישהו אחר שולט בהם? האם חיינו הם חד פעמיים או משהו מתמשך? האם הדברים הקשים שקורים לי זה עונש או שזה חלק ממשהו מתוכנן שעליי להתמודד איתו, האם כל מה שקורה זה במקרה או מבחירה? על שאלות אלו ואחרות, אנו מקבלים תשובות מאוד מפורטות שמגיעות מידע גבוה מאוד.

שרית היא מורת דרך, מרצה מרתקת, עניינית, מדוייקת, מלאת ידע והבנות בכל הנוגע לתודעת על, אך זה אינו מספיק – היא מביאה כריזמה, חוכמת חיים, מקצועיות וחשיבה חדשנית שכל אלו מאפשרים לידע המדהים הזה לעבור אלינו התלמידים בצורה מרתקת ומצמיחה.

היום, לאחר שנתיים וחצי ששרית מלווה את הקבוצה ואותי באופן אישי על פי הצורך, אני יכולה לומר שזכיתי בשני דברים שהיו הכי חשובים עבורי: 1. ידע והבנות. 2. מורת דרך שתיתן לי השראה.

קיבלתי את שניהם.

השאיפה הבאה שלי היא שכמה שיותר אנשים עם חשיבה פתוחה ומפותחת ילמדו וייהנו מתיבת האוצר הזו שנקראת תודעת על”.

אפרת
שרית זהבי- סוזי שינוי | התפתחות | פריצות דרך

שרית זהבי סוזי

שינוי | התפתחות | פריצת דרך

מנחת קורסים וסדנאות בנושאי פיתוח האדם בעולם המשתנה, הרחבת המודעות וגמישות מחשבתית. 
מאמנת מנטאלית להתפתחות אישית וצמיחה בתחומי החיים השונים. 
מרצה על ארבעת הטיפוסים שמאפיינים את בני האדם ועל דור ה-Z. 
מייסדת מגזין CAFE – הווה. עתיד. אנשים. 

  • מאמנת אישית ומלווה תהליכי שינוי וריפוי אישיים 
  • מנתחת טיפוסי אישיות
  • יועצת זוגית
  • מנחת קורסים וסדנאות בתחום פיתוח מודעות גבוהה וגמישות מחשבתית